Televizyon Alan Yerler

2.El Televizyon Alan Yerler

 

Televizyon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır lcd ,Led ,Plazma ,Oled Televizyonlarınızı anında nakit olarak adresinizden satın alınır.  Artık mağaza mağaza dolaşıp elinizde bulunan sıfır veya 2.el televizyonu ,elektronik eşyayı satmaya çalışmanıza gerek kalmadı çünkü Tunca Elektronik olarak siz değerli müşterilerimizin adreslerine kadar gelerek en yüksek fiyatı teklif edip nakit olarak satın almaktayız . Satmak istediğiniz 2.el veya sıfır televizyonun fotoğraflarını özelliklerini ,model numarasını bizlere Whatsapp,Email yada arayarak söyleyebilir fiyat alabilirsiniz. Televizyon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize 25 yıldır hizmet etmekten memnuniyet duyarız.  Televizyonunuzun markası,modeli ,boyutu ne olursa olsun satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız.  Televizyon veya elektronik eşya satmadan önce mutlaka ama mutlaka bizleri aramayı unutmayınız.

0552 221 69 10                                               elektroniktunca@gmail.com

Televizyon Satın Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Televizyon satın alırken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır .Bu hususlardan bazılarını siz değerli müşterilerimize ve değerli okuyucularımıza açıklayacağım .

Televizyon da pixel hatası olup olmadığına bakıyoruz. Televizyon ısınma sorunu olup olmadığına bakıyoruz.Televizyon renk atması,renk kayması ,renk solması olup olmadığına bakıyoruz. Ona göre siz değerli müşterilerimize fiyat teklifi ediyoruz. Televizyon da neye göre fiyat veriyorsunuz diye soracak olursanız . Onları da biraz dan siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız. Televizyon alırken her zaman en yüksek fiyatı teklif edip satın alma peşindeyiz. Fiyat verirken tabi bazı kriterler göz önünde bulundurmaktayız. Kutusu aksesuarları tam ise fiyat biraz daha artar .Garantisi Faturası mevcut ise ürün bizim gözümüzde biraz daha değerlenmektedir. Televizyonun ekran boyutu’da önemlidir. Tam takım ise hiç bir sıkıntısı yok ise en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız .Televizyon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize 15 senedir hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Televizyon Alan Yerler olarak İstanbul ve çevresinde tüm illere hizmet vermekteyiz. Siz Değerli müşterilerimiz arayın 30 dk içinde servisimiz ayağınıza kadar gelip 2.el ve sıfır televizyonlarınızı anında nakit olarak satın alsın .Siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyatları teklif edip televizyonlarınızı satın almaktayız. Biz Tunca Elektronik olarak televizyon işi uğraştığımız için çok fazla ürün alıp çok fazla ürün satıp para kazanma derdindeyiz. Bir Televizyon’dan 1000 Tl gibi karlar peşinde değil 150-200 Tl Kar yaparak para kazanma derdindeyiz. Siz değerli müşterilerimiz için İstanbul’un belli başlı bölgelerin şubeler açmış durumdayız. Beylikdüzü Televizyon Alan Yerler ,Avcılar Televizyon Alan Yerler,Bakırköy Televizyon Alan Yerler ,Şişli Televizyon Alan Yerler,Maltepe Televizyon Alan Yerler,Kartal Televizyon Alan Yerler olarak hizmet vermekteyiz. Toplu olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır televizyonlarınızı anında nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz Televizyonların fotoğraflarını ve model numarasını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız.

Televizyon Alan Yerler” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Televizyon Satmak İçin Arayın
WhatsApp Ürün Satmak İçin
Televizyon Alan Yerler Televizyon Alan Yerler Televizyon Alan Yerler